W związku z pandemią koronawirusa, w gabinecie obowiązują środki ochorny osobistej (maseczki ochronne, dezynfekcja rąk i powierzchni, rękawiczki ochronne). Prosimy o przychodzenie na wyznaczoną godzinę, w miarę możliwości bez osób towarzyszących.

Informacje

  • Imię i nazwiskoSabina Nadajczyk
  • Specjalność Psychiatra
  • Oddział Glivclinic Stamina

Dodatkowe informacje

Doktor Sabina Nadajczyk jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada specjalizację z zakresu psychiatrii. Ordynator Dziennego Oddziału Psychiatrycznego Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks” w Zabrzu. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uczestniczka licznych szkoleń m.in. Katedry Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu kontaktu psychoterapeutycznego i klinicznego zastosowania psychoterapii; Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu psychiatrii sądowej i orzecznictwa sądowo-psychiatrycznego; Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z zakresu terapii rodzin.

W gabinecie prywatnym przyjmuje w Gliwicach w Centrum Medycznym Glivclinic, Centrum Medyczno-Terapeutycznym Stamina
oraz w Chorzowie w Centrum Medycznym Severux na ul. Katowickiej 157.

Podnosi swoje kwalifikacje przez ciągły rozwój naukowy, edukację podyplomową i regularny udział w konferencjach .

Szczegóły

Szanowni Państwo,
bardzo proszę o zwrócenie uwagi na rodzaj wizyty podczas rezerwowania:
jeżeli spotykamy się po raz pierwszy (nawet, jeżeli nie jest to pierwsza wizyta u psychiatry), jest to konsultacja pierwszorazowa, trwająca 40 minut.

Możliwość zarezerwowania wizyty online pozostaje dla pacjentów kontynuujących leczenie.

Subskrybuj nasz
newsletter

***Wysyłamy raz w miesiącu.