W związku z pandemią koronawirusa, w gabinecie obowiązują środki ochorny osobistej (maseczki ochronne, dezynfekcja rąk i powierzchni, rękawiczki ochronne). Prosimy o przychodzenie na wyznaczoną godzinę, w miarę możliwości bez osób towarzyszących.

Informacje

  • Imię i nazwiskoSławomir Zdonek
  • Specjalność Lekarz sportowy Ortopeda
  • Oddział Glivclinic

Dodatkowe informacje

Specjalista Ortopeda Traumatolog od 2011. W 2016 uzyskał tytuł specjalisty Medycyny sportowej. Wieloletni lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich (2005-2011). Obecnie zatrudniony na Oddziale Klinicznym Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Pracownik naukowo-dydaktyczny Oddziału Klinicznego Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Od listopada 2019 przyjmuje prywatnie w Centrum Medycznym GlivClinic w Gliwicach https://www.centrumstamina.pl

W latach 2012-2017 lekarz klubowy GKS PIAST GLIWICE.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów oraz zespołów przeciążeniowych i urazów związanych ze sportem z wykorzystaniem najnowszych metod leczenia, w tym iniekcji preparatów osocza bogatopłytkowego (PRP). Zajmuje się również badaniem i orzekaniem o dopuszczeniu do uprawiania sportu.

Posiada certyfikaty szkoleń uprawniających do diagnostyki USG Narządu Ruchu.

W wolnym czasie zajmuje się uprawianiem strzelectwa sportowego oraz realizuje zainteresowania historyczne.

Szczegóły

Edukacja

  • Śląski Uniwersystet Medyczny

Subskrybuj nasz
newsletter

***Wysyłamy raz w miesiącu.