Zapraszamy do punktu pobrań Glivclinic – Gliwice Dworcowa 60

Głównym celem konsultacji z zakresu medycyny estetycznej jest analiza potrzeb pacjenta, przedstawienie najlepiej dopasowanych, koniecznych do przeprowadzenia zabiegów i określenie możliwych do uzyskania rezultatów. Biorąc pod uwagę to, że bezpieczeństwo i naturalny wygląd powinny pozostawać na pierwszym miejscu przez cały proces leczniczy, zabiegi należy dobrać indywidualnie.

Dzięki dostępności szerokiej gamy zabiegów jak botoks, kwas hialuronowy, nici liftingujące, zabiegi laserowe, mezoterapia, itp. z wieloma problemami możemy poradzić sobie z bardzo dobrym rezultatem. Nie tylko młodszy wygląd, ale także korekcja blizn, przebarwień, usunięcie zmian skórnych, redukcja nadpotliwości są realizowane w ramach medycyny estetycznej. Osiągnięcia na polu medycyny anti-ageing pozwalają znacznie przedłużyć młody i atrakcyjny wygląd.

poradni chirurgicznej Centrum Medycznego GlivClinic zapewniamy kompleksowe podejście do pacjenta również od strony medycyny estetycznej – możesz od razu umówić się na konsultację u lekarza medycyny estetycznej z Gliwic. Aby zapisać się na wizytę, zachęcamy do skorzystania z rejestracji online przez widget dostępny na naszej stronie bądź portal Znany Lekarz.