Zapraszamy do punktu pobrań Glivclinic – Gliwice Dworcowa 60

https://centrumstamina.pl/poradnie/wwr/

Wczesne Wspomaganie Rozwoju w Gliwicach

ul. Kilińskiego 6, Gliwice tel. 513-745-745

W Gliwicach i okolicach oraz całej konurbacji śląskiej zamieszakuje ponad trzy miliony ludzi. Potrzeba dostępu do placówek świadczących usługi wczesnego wspomagania rozwoju tzw. WWR jest więc ogromna.

W Centrum Medyczno-Terapeutycznym Stamina w Gliwicach dostępna jest całkowicie bezpłatna terapia logopedyczna, psychologiczna, pedagogiczna, integracji sensorycznej i wsparcie innych specjalistów dla dzieci z opinią o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju.

Specjaliści w obrębie programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju w Gliwicach:

– Logopeda – Psycholog – Pedagog – Neurologopeda – Fizjoterapeuta – Specjalista integracji sensorycznej

Dlaczego warto złożyć opinię na WWR w Centrum Medyczno-Terapeutycznym Stamina w Gliwicach?

– Szeroki zakres czasowy otwarcia placówki medyczno-terapeutycznej. – Placówka otwarta również w weekendy oraz w okresach wakacyjnych. – INDYWIDUALNA terapia z dzieckiem, a także dodatkowo możliwość zajęć grupowych. – Możliwość uczestniczenia w terapii i zajęciach również przez rodziców. – Dokumentowanie wszystkich wizyt i spotkań. – Stały monitoring postępów w terapii. Indywidualne dopasowanie do potrzeb, elastyczność i w razie potrzeby wprowadzanie niezbędnych modyfikacji. – Gwarancja wielokierunkowej opieki specjalistów. – Dodatkowo dostępne na miejscu konsultacje z psychiatrą dziecięcym. – Najwyższa jakość świadczonych usług. – Jesteśmy na Śląsku i w Gliwicach najbardziej doświadczoną placówką świadczącą usługi wczesnego wspomagania rozwoju (istniejemy od 2014 r.). – STAMINA w odróżnieniu od pozostałych to placówka MEDYCZNO-TERAPEUTYCZNA, z nadzorem doświadczonych lekarzy i specjalistów. – Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów i rabatów na pozostałe usługi.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 513 745 745

Subskrybuj nasz
newsletter

***Wysyłamy raz w miesiącu.