Zapraszamy do punktu pobrań Glivclinic – Gliwice Dworcowa 60

Informacje

  • Imię i nazwiskoJustyna Soroka
  • Specjalność Psycholog
  • Oddział Glivclinic Stamina

Dodatkowe informacje

Wieloletni pracownik Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach. Konsultantka pacjentów na oddziale pediatrii w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej. Pracuję także w Centrum Medycznym GlivClinic, Centrum Medyczno-Terapeutycznym Stamina, Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień Familia w Gliwicach oraz Centrum Terapii Systemowej i Pomocy Psychologicznej DIADA.

Jest członkiem miejskiego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Ukończyła liczne szkolenia podyplomowe w zakresie diagnozy i terapii dzieci oraz młodzieży z trudnościami emocjonalnymi. Ukończyła i pracuje także jako psycholog transportu, w Centrum Medycznym Medicover w Gliwicach.

Kształci się w zakresie psychologii klinicznej- subspecjalizacja psychologia kliniczna dzieci i młodzieży przy CSK nr 1 w Zabrzu. Posiada doświadczenie między innymi w prowadzeniu warsztatów i grup socjoterapeutycznych. Zajmuje się terapią indywidualną i grupową. Ponadto prowadzi kursy pierwszej pomocy przedmedycznej i jest czynnym zawodowo ratownikiem medycznym.

Subskrybuj nasz
newsletter

***Wysyłamy raz w miesiącu.